Seznam výrobcůSeznam kolekcí

Magnum GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork Comfort

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

Skutečné
PODLAHOVÉ CENTRUM

„Benešov je sice malé okresní město s 16 000 obyvateli, přesto tu najdete PODLAHOVÉ CENTRUM, které patří k nejlépe zásobeným prodejnám podlahovin v České republice. Své sídlo i centrální sklad zde má importér KARSIS s.r.o., takže místní obyvatelé i firmy jsou přímo u zdroje bohaté nabídky."

Zdroj: Časopis DOMO, 5/2014

DOMO 5/2014

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

Značková prodejna A1 PODLAHY

E-SHOP podlahovecentrum.cz

AKTUALITY

28.02.18

A1 TEX-ACOUSTIC - Zátěžový vinyl s textilní vrstvou

Do skladové nabídky zátěžových podlahovin A1 LONG LIFE PRO jsme zařadili novinku od výrobce Tarkett A1 TEX-ACOUSTIC o celkové tloušťce 3,2 mm s nášlapem 0,50 mm. Vinyl A1 TEX-ACOUSTIC je dostupný v šířích rolí 2 / 3 / 4 metry, má velmi odolný povrch proti oděru, poškrábání a skvrnám. Vrchní vrstvu s PUR úpravou lze velmi snadno udržovat čistou s použitím minimálního množství vody a bez potřeby saponátů.

Celý článek...


12.01.18

CORK COMFORT - Korkové plovoucí podlahy od výrobce EGGER

Do naší nabídky jsme zařadili již třetí generaci korkových plovoucích podlah EGGER. Po úspěšných kolekcích LANEO a CORK+ nyní přichází na trh nový CORK COMFORT vyrobený zdokonalenou technologií HD. Dekory podlahoviny jsou opět natištěny přímo na upravený hladký povrch vysoce stlačené korkové vrstvy. 28 moderních designů v kolekci CORK COMFORT nabízí svým uživatelům mnoho inspirace a zábavy při zařizování nového interiéru.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


9

Realizace: emweb & fullvent