Seznam výrobcůSeznam kolekcí

Magnum GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork+

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ UKONČENÝCH KOLEKCÍ

Napsali o nás

Skutečné
PODLAHOVÉ CENTRUM

„Benešov je sice malé okresní město s 16 000 obyvateli, přesto tu najdete PODLAHOVÉ CENTRUM, které patří k nejlépe zásobeným prodejnám podlahovin v České republice. Své sídlo i centrální sklad zde má importér KARSIS s.r.o., takže místní obyvatelé i firmy jsou přímo u zdroje bohaté nabídky."

Zdroj: Časopis DOMO, 5/2014

DOMO 5/2014

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

Značková prodejna A1 PODLAHY

E-SHOP podlahovecentrum.cz

AKTUALITY

15.08.16

Objektové koberce A1 BUSINESS - Kreativní kolekce mnoha stylů a barev

Textilních podlahovin na trhu projektů není nikdy dost, proto jsme pro Vás letos opět rozšířili objektovou kolekci A1 BUSINESS o další zátěžové koberce. Smyčkové koberce v metráži mezi novinkami reprezentují GAMA 33, RASPINI 33, ELEGANCE 32 a ALFA PLUS 32 vyráběné ze 100% polyamidového vlákna s požární odolností třídy Cfl-s1. Atraktivní RASPINI 33 navíc nabízí 16 jedinečných dekorů vytvořených moderní technologií chromojetu.

Celý článek...


22.06.16

Terasová prkna GRANDECK - 44 variant plného WPC profilu

Ani o prázdninách není na výběr a stavbu nové terasy pozdě. Proto jsme v exkluzívní spolupráci s českým výrobcem WPC-WOODPLASTIC a.s. opět rozšířili nabídku terasových prken značky GRANDECK na atraktivních 44 variant. Tyto plné profily z kompozitu WPC (wood-plastic composite) na bázi dřeva a vysoce odolného HDPE polymeru jsou vyráběny s vysokou přesností moderní technologií Strandex.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


3

Realizace: emweb & fullvent