Seznam výrobcůSeznam kolekcí

Magnum GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork+

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ KOLEKCÍ 2014/2015

Napsali o nás

Skutečné
PODLAHOVÉ CENTRUM

„Benešov je sice malé okresní město s 16 000 obyvateli, přesto tu najdete PODLAHOVÉ CENTRUM, které patří k nejlépe zásobeným prodejnám podlahovin v České republice. Své sídlo i centrální sklad zde má importér KARSIS s.r.o., takže místní obyvatelé i firmy jsou přímo u zdroje bohaté nabídky."

Zdroj: Časopis DOMO, 5/2014

DOMO 5/2014

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

Značková prodejna A1 PODLAHY

E-SHOP podlahovecentrum.cz

AKTUALITY

30.11.15

JAMAICA a SILKY rozzáří Váš domov – novinka 2016

Mezi naše nepřehlédnutelné novinky patří nová kolekce bytových koberců  A1 COLORO 2016. Nabídku „ihned k dodání“ jsme rozšířili na celkových 163 odstínů, které si můžete vybrat na našich prodejnách v Benešově a v Praze nebo si koberce objednat prostřednictvím e-shopu: http://www.a1podlahy.cz/koberce/bytove-koberce-v-metrazi.html .

Celý článek...


06.11.15

Nová řada dekorů A1 MATRIX IQ 43

Rozšířili jsme nabídku kolekce zátěžových vinylových podlahovin A1 LONG LIFE o novou dekorovou řadu typu MATRIX IQ 43. Osm kreativních odstínů MATRIX 43 tak nyní doplňuje šest naturálních, které je možné v interiéru harmonicky sladit nejen s výraznými designovými prvky, ale i s prvky z betonu, kamene, skla nebo ocele. Vinylové podlahoviny MATRIX 43 a MATRIX IQ 43 z produkce Tarkett díky svým vynikajícím technickým a užitným vlastnostem nacházejí využití v široké oblasti soukromých, komerčních i veřejných projektů.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


9

Realizace: emweb & fullvent