Seznam výrobcůSeznam kolekcí

Magnum GRANDECK
A1 logo-floorclic Cork+

Autorizovaný prodejce A1 PODLAHY

arc edition

KARSIS

Akční nabídka

Čistící set SPRAY MOP

VÝPRODEJ KOLEKCÍ 2014/2015

Napsali o nás

Skutečné
PODLAHOVÉ CENTRUM

„Benešov je sice malé okresní město s 16 000 obyvateli, přesto tu najdete PODLAHOVÉ CENTRUM, které patří k nejlépe zásobeným prodejnám podlahovin v České republice. Své sídlo i centrální sklad zde má importér KARSIS s.r.o., takže místní obyvatelé i firmy jsou přímo u zdroje bohaté nabídky."

Zdroj: Časopis DOMO, 5/2014

DOMO 5/2014

KDE NAKOUPIT

Prodejna a velkosklad KARSIS Benešov

Značková prodejna A1 PODLAHY

E-SHOP podlahovecentrum.cz

AKTUALITY

16.05.16

A1 SKARA 31 - novinka v kolekci vinylu A1 FAMILY

Připravili jsme pro Vás působivou novinku v kolekci vinylu v metráži A1 FAMILY pro rok 2016, kterou je typ A1 SKARA 31 z produkce Beauflor v 27 atraktivních designech. Různorodá dekorová skladba vinylu A1 SKARA 31 dokonale vyplňuje prostor mezi všedností a extravagancí. V interiéru nepřehlédnutelnými budou jak vzory barevně tónovaných či postaršených dřevin, tak moderní keramické dlažby. Mezi přírodními designy, které nyní tvoří většinovou nabídku dekorů na trhu, je A1 SKARA 31 příjemným stylovým osvěžením.

Celý článek...


15.04.16

Terasy GRANDECK v moderních ocelově šedých odstínech

V současné době jsou zákazníky stále více žádané terasy v trendových šedých odstínech. Nyní přinášíme na trh unikátní šedě tónovanou variantu, která nadchne zejména vyznavače moderního designu. Do typové řady teras GRANDECK MAYA PGT jsme nově zařadili plné prkno v působivé ocelově šedé barvě s jemným žíháním. Přidaná pigmentace v kombinaci s embosovaným povrchem umocňuje dojem přírodní struktury dřeva a dodává instalované terase moderní vzhled ladící s betonovými, kovovými i skleněnými stavebními prvky.

Celý článek...


Kataloy a ceníky ke stažení

Půjčovna strojů


5

Realizace: emweb & fullvent